A ZF Hungária Kft. Logisztikai munkatársat keres Csomagolás-management területre

ZF Hungária Kft.
Eger
2018. 06. 18.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft. Automata sebességváltó-gyártás területére, Logisztikai munkatársat keres Csomagolás-management területre.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

Feladatok

  • Vevői és beszállítói csomagolási utasítások létrehozása és gondozása a vállalatirányítási rendszerben (SAP)
  • Beszállítói csomagolási javaslatok elbírálása, jóváhagyása
  • Beszállítói csomagolóanyag igények követése, kiszállítások koordinálása
  • Havi kimutatások készítése, egyeztetés a beszállítókkal/vevőkkel
  • Fizikai göngyölegleltárban való részvétel
  • Statisztikai elemzések készítése
  • Költségek tervezése
  • Projektekben való részvétel/ társosztályokkal együttműködé

Elvárások

  • Középfokú gazdasági/logisztikai/műszaki végzettség
  • Tapasztalat az ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartásban
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Megbízható informatikai ismeretek: MS Office, SAP R/3, Axalant
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés
  • Utazási hajlandóság, külföldi betanulás

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat