Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Értékesítési munkatársat keresünk Egerben

DE-MAX Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 20. 14:34

Értékesítési munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég

keres egri üzletébe értékesítési munkatársat teljes munkaidős munkakörbe.

Feladatok

  • hallásgondozási feladatok elvégzése
  • üzletmenet zökkenőmentes biztosítása
  • egyéni megoldások ajánlása
  • készülékek személyre szabása
  • adminisztráció elvégzése

Elvárások

Ha rád igaz, hogy:

  • középfokú egészségügyi végzettséggel rendelkezel (audiológiai végzettség előny)
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal bírsz
  • kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni
  • nagyfokú empátiával rendelkezel
  • kiskereskedelmi, értékesítési tapasztalattal bírsz akkor jelentkezz Hozzánk!

Amit ajánlunk:

  • stabil háttér
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és  bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.