Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktárkezelői állás Füzesabonyban középfokú végzettséggel

Pikopack Zrt.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Füzesabony

2018. 06. 25. 12:06

A Pikopack Zrt., a fém-csomagolóeszközök legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat. A társaság beszerzési szervezete   munkatársat keres

RAKTÁRKEZELŐ  munkakörbe

Feladatok:

  • a beérkezett anyagok minőségi és mennyiségi  átvétele
  • anyagok nyilvántartásba vétele
  • a bevételezett anyagok szakszerű tárolása, szakszerű kezelése
  • gyártáshoz szükséges anyagok  előkészítése,  kiadása
  • készletellenőrzés, leltározás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • raktári tevékenységben szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság
  • elkötelezettség

Előny:

  • targoncavezetői engedély
  • vámügyintézői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (étkezési utalvány, utazástámogatás, cafetéria)
  • Stabil vállalati működés, támogató vállalati kultúra
  • Egyműszakos munkarend

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/6023067

www.pikopack.hu  Cím:3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.