Starbox Divat női ruhabolt eladó munkatársat keres

Legend Trade Kft.
Eger
2020. 12. 19.

Belvárosi női divatüzletünkbe a “Starbox Divat” női ruhaboltunkba rész munkaidős hölgyet keresünk eladó munkakörbe.

Feladatok

  • napi divat célok és retail feladatok követése és teljesítése
  • vevők maga sszintű kiszolgálása, próbafülkéztetés
  • az üzletkép és kirakatok kialakítása a visual szabályok és kereskedelmi szempontok alapján
  • üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése
  • adminisztratív feladatok (nyitással és zárással kapcsolatos teendők)
  • kassza kezelése

Elvárások

Ideális csapattagunk lehetsz, amennyiben

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • kereskedelmi érzékkel és vevőközpontú hozzáállással bírsz
  • könnyedén teremtesz kapcsolatot
  • kiválóan kommunikálsz
  • fontos neked, hogy egy ambiciózus, a legjobb eredményekért, jó légkörben
  • dolgozó csapat része légy és ápolt megjelenéseddel, pozitív hozzáállásoddal
  • szeretnéd márkákat képviselni márkaboltunkban, akkor nálunk a helyed!

Előnyök

  • Angol nyelvtudásod előnynek számít

Amit kínálunk

Amit mi kínálunk számodra:

  • stabil vállalati háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, jó csapat
  • versenyképes fizetést biztosítunk: fix és eredményalapú bérezéssel

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott