Szállodai éjszakai recepciós állás

Székely Sas Kft.
Eger
Bruttó 875 Ft / óra
2018. 06. 25.

Keressük azt a megbízható, vendégközpontú, munkájára igényes munkatársat, aki teljes munkaidőben szeretne elhelyezkedni jó hangulatú környezetben. Az éjszakai műszak este 6-tól reggel 6:30-ig tart.

Bérezés megegyezés szerint!

Fényképes önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk a pályázott pozíció megjelölésévell.

Feladatok

  • a szálloda napi szintű recepciós feladatainak ellátása
  •  vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása valamint udvarias kiszolgálása
  •  front desk adminisztráció
  •  ügyeleti munka

Elvárások

  •  ápolt, kulturált megjelenés
  •  magabiztos minimum angol nyelvtudás szóban és írásban
  •  vendégorientált gondolkodás
  •  rugalmasság, terhelhetőség
  •  jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  •  precíz, önálló munkavégzés

Előnyök

  •  szállodai recepciósként szerzett tapasztalat
  •  további idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  •  bejelentett állás
  •  vacsora
  •  kellemes munkahelyi légkör