Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Fejlesztőmérnök (Szinkronszerkezetek) munka manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területén

ZF Hungária Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 27. 10:59

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres.

Feladatok

  • Haszongépjármű sebességváltók szinkronszerkezeteinek és kapcsolószerkezeteinek fejlesztése
  • Konstrukciós felülvizsgálatok végrehajtása a szinkron rendszereknél
  • Szakértői feladatok ellátása a belső és külső vevők és partnerek részére
  • Szimulációk és számítások végrehajtása, ill. megrendelése
  • Együttműködés a technológiai fejlesztésekben, a beszállító váltásoknál és költségcsökkentési projektekben
  • A termékdokumentációk változtatási indítványainak értékelése és felszabadítása
  • A szerkezet-eltérési kérelmek értékelése és felszabadítása
  • Szinkron gyártási helyek műszaki támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gépész vagy járműgépész mérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves tervezési és fejlesztési tapasztalat
  • Sebességváltókkal összefüggésben szerzett tapasztalatok
  • Számítógépes tervezési ismeretek a Creo rendszerben
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • Megbízható, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatban való együttműködés
  • Kiváló kommunikációs- konfliktuskezelő készség

Előnyök

  • Nemzetközi projektek irányításában szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • További béren kívüli juttatást (cafeteria)
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát