Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére mechatronikai fejlesztőmérnököt keresünk

ZF Hungária Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 27. 12:31

ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres.

Feladatok

  • Új sebességváltó fejlesztési projektekben való részvétel
  • Váltó automatizálási rendszerek alkalmazásfejlesztése, továbbfejlesztése
  • Csatlakozási helyek (tengelykapcsoló működtetés, váltóműködtetés, erőátvitel, kábelezés, egyéb alkatrészek) kidolgozása az alkalmazásfejlesztés keretein belül
  • Váltók járműkörnyezetbe való beépíthetőségének vizsgálata
  • Az esetlegesen fellépő műszaki problémák megoldása érdekében a projektmérnök, a gyártóhely illetve a beszállítók támogatása
  • Műszaki számítások elvégzése, a számítási eredmények kiértékelése
  • Módosítási javaslatok kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú mechatronikai mérnök végzettség
  • Mechatronikai fejlesztés területén szerzett 2-5 éves tervezési és fejlesztési tapasztalat
  • Alapos ismeretek a mechatronika területén
  • CAD rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • Megbízható, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatban való együttműködés
  • Kiváló kommunikációs- konfliktuskezelő készség

Előnyök

  • Haszongépjármű váltók és azok automatizálási rendszereinek területén szerzett ismeretek
  • Haszongépjárművekről szerzett szakmai ismeretek
  • PDM-rendszer (Intralink - Windchill) ismerete és használata

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • További béren kívüli juttatást (cafeteria)
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát