Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Egerben szakképzett cukrásznak álláslehetőség

Rádi Pékség Sütőipari Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 27. 12:49

A RÁDI PÉKSÉG KFT. PÉKÁRUK ÉS CUKRÁSZ TERMÉKEK ELŐÁLLÍTÁSÁVAL FOGLALKOZÓ, HAZAI ÉS EXPORT PIACRA GYÁRTÓ CÉG

EGERBEN

SZAKKÉPZETT CUKRÁSZT KERES, AKI

  • Szereti a munkáját
  • Igényesen dolgozik
  • Lelkiismeretes
  • Pontos
  • Gyorsan és precízen dolgozik
  • Megbízható
  • Szabályokat betartó
  • Szívsesen dolgozik innovatív szakmai környezetben
  • Segítőkész.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyi háttér
  • Biztos és versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Minőségi munka díjazása
  • Egymást támogató légkörben történő munkavégzés
  • Utazási költség térítése

Előny:

  • Cukrász munkakörben töltött munkahelyi tapasztalat

Ha szeretne csatlakozni a rádi pékség kft. vevő központú, innovatív szellemben dolgozó csapatához, és egy olyan munkahelyen dolgozni cukrászként, ahol folyamatos szakmai megújulásban van része, ahol a legújabb és legminőségibb alapanyagokkal dolgozhat, ahol szakmai fejlődése biztosított és ahol használhatja a legmodernebb gépeket és technológiákat,

 fényképes önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva részünkre.

Kérjük, a tárgyba írja be „cukrász”!