Marketing, média, újságírás, PR

Szakmai tapasztalattal rendelkező online marketinges munkatársat keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 07. 05. 10:45

Szakmai tapasztalattal rendelkező online marketinges munkatársat keresünk Egerben.

Fényképes önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • A digitális piac elemzése, új lehetőségek felfedezése, versenytársak elemzése
  • Online marketing kampányok tervezése, kivitelezése és lebonyolítása
  • Social média (facebook, instagram, you tube) csatornák kezelése
  • Közösségi média oldalak koordinálása
  • Weboldal fejlesztési munkák összefogása
  • Tartalomírás weboldalra és a közösségi médiákra
  • Webshop működésének felügyelete
  • Hírlevél és eDM kampányok létrehozása, lebonyolítása
  • SEO tevékenységek, valamint PPC (Google és Közösségi média) kampányok operatív irányítása, elemzése, értékelése
  • Folyamatos analízis és mérés
  • A marketing tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció
  • Kapcsolattartás, kapcsolatfejlesztés

Elvárások:

  • Szakirányú tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Innovatív, kreatív gondolkodásmód
  • Jó íráskészség, jó helyesírás
  • Facebook ads manager, Google Adwords és Analytics ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése