Értékesítési és marketing asszisztens álláslehetőség Egerben

Slate Design Kft.
Eger
2018. 07. 06.

Egri, prémium kőburkolattal foglakozó, dinamikusan növekvő kereskedelmi cég, külföldi terjeszkedéséhez ÉRTÉKESÍTÉSI és MARKETING ASSZISZTENS pozícióba munkatársat keres.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2018.07.30-ig.

Feladatok

  • Építőipari projekt figyelés
  • Web és social media kampányok marketing támogatása
  • Külföldi weboldalak és print marketing anyagok felügyelete, aktualizálása
  • Értékesítő kollégák munkájának támogatása

Elvárások

  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Közepfokú angol
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szlovák nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges laptop
  • Céges telefon
  • Támogató csapat, barátságos légkör.
  • Inspiraló, modern, stílusos munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely