Könnyű fizikai munkára női munkatársakat keresünk Egerből és környékéről

Csomagolói állások

Azonnali kezdéssel keresünk 3 műszakos munkarendben tiszta, álló, könnyű fizikai munkára női munkatársakat Egerből és környékéről.

További információt szerezhet cégünkről: www.hungarotech2000.hu

A munkavégzés helye:

  • 3300 Eger, Tárkányi u. MEFAG telep

Jelentkezéseket várjuk Fényképes Önéletrajz formájában a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Feladatok

Munkakör leírása:

  • Termékeink csomagolása, minőségellenőrzés automata gépsor mellett

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  •  Rugalmasság
  • Pontosság
  • Terhelhetőség
  • Hosszú távú munkakapcsolat
  • Megbízhatóság

  •  Csomagolói munkakörben vagy gépsor mellett szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy gyorsan fejlődő cégnél
  • Alapos betanulás
  •  Fiatalos csapat, barátságos környezet
  • Versenyképes jövedelem, bér és teljesítménybér, béren kívüli juttatások