Közbeszerzési referens kollégát keresünk egri irodáinkba

Euro Campus Kft.

2018. 07. 20.

Közbeszerzési referens

Az Euro Campus Kft. közbeszerzéshez kapcsolódó feladatainak ellátásához

 Közbeszerzési referens munkakörbe kollégát keres az egri irodájába

Főbb feladatok:

  • Közbeszerzési ajánlatok összeállítása
  • Ajánlatok készítésének koordinálása, menedzselése
  • Ajánlattételhez kapcsolódó határidők pontos betartása
  • Elektronikus Közbeszerzési Rendszer használata, kezelése
  • Megindított közbeszerzési eljárások figyelése azokból nyilvántartás készítése
  • Kapcsolattartás a műszaki előkészítőkkel
  • Közbeszerzési törvény és ahhoz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat-, és információszolgáltatási feladatok végrehajtása,
  • Közbeszerzési kérdésekben vélemények, állásfoglalások előkészítése,
  • Közbeszerzési jog folyamatos nyomon követése.
  • Szerződéskötéssel kapcsolatos feladatok koordinálása

Álláshoz tartozó feladatok:

  • Közbeszerzési területen szerzett legalább két év szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs készség
  • Microsoft Office használatának (Word, Excel) MAGAS fokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Közbeszerzési referens OKJ képesítés előnyt jelent

Szükséges kompetenciák:

  • Precizitás, alaposság a mindennapokban, megbízhatóság
  • Fejlett kommunikációs- és szervezőkészség, proaktivitás
  • Szorgalom, kitartás

  • Fényképes önéletrajzát kérjük küldje meg részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívás
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat

Egyéb információ az állásról:

  • munkavégzés helye: egri iroda
  • munkaviszony: határozatlan
  • munkaidő: teljes