Kerecsenden irodavezető állás azonnali kezdéssel

Eger vonzáskörzetében, Kerecsenden lévő bútorgyártó cég keres irodavezetőt azonnali szerinti kezdéssel.

Elvárások:

  • végzettség: érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • számítógép erős felhasználói szintű ismetere
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelv szóban és írásban
  • megbízható, önálló munkavégzés és döntéshozási képesség
  • jó problémamegoldó és kommunkációs készség
  • határozottság, kreativitás
  • nagyfokú precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • irodai ügyviteli rendszer (Kulcs-Soft) ismerete
  • EKÁER használatában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • irodai adminisztráció
  • bérszámfejtő és könyvelő munkájának támogatása
  • számlázás, házi pénztár kezelése
  • fuvarszervezés, kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munkakör
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva  lehet.