Egri telephelyünkre fuvarszervező gyakornok munkatársat keresünk

ALFI PLUS Kft.
Eger
2018. 08. 08.

Az ALFI PLUS Kft nemzetközi fuvarozást végző cég egri telephelyére az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

fuvarszervező gyakornok

Elvárások

  • max. 25 éves életkor
  • középfokú végzettség
  • OKJ-s végzettség
  • irodai szoftverek gyakorlott használata
  • angol és / vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • problémamegoldó, szervezési készség
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • magabiztos fellépés
  • valamint jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan növekvő cégnél
  • Szakmai fejlődés és gyors előrelépési lehetőség
  • Barátságos légkör

Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését várjuk.

Nálunk kellemes munkahelyi környezetben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhet el szakmai sikereket.

Munkavégzés helye: 3300 Eger, Bervai út 15.

Fizetés: megbeszélés szerint.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzban a jelentkezem gombra kattintva.