Betanított termelőgép kezelő állás Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2018. 08. 08.

Betanított termelőgép kezelő

munkatársat keres

a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Belga tulajdonú, kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő cég keresbetanított termelőgép kezelő munkatársakat. Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok:​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

  • termelőgép kezelése, működtetése, felügyelete

  • érettségi bizonyítvány
  • precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • műszaki beállítottság, illetve végzettség
  • fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Több váltás munkaruha, melyet a cég tisztíttat
  • Jó hangulatú csapat
  • Családias légkör
  • Bejárás céges kisbuszokkal, vagy útiköltség támogatás

Várjuk mindazok jelentkezését,akik hosszú távra gondolkodnak, munkájukban elhivatottak és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy 100 fős könnyűfém megmunkáló termelő cég csapatához tartozzanak.

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a 36/450-117-es telefonszámon lehet.

Ha kíváncsi ránk megtalál minket a www.sanamobel.com-on és Facebookon is!