Pályázati ügyintézői állás Pétervásárán

Észak Hevesi 33 Vidékfejlesztési Közhasznú Egyesület
Pétervására
Bruttó 180 500 Ft - 230 000 Ft / hónap
2018. 08. 13.

Pályázati ügyintéző munkatársat keres Pétervásárán az Észak Hevesi 33 Vidékfejlesztési Közhasznú Egyesület

Feladatok

Az ügyintéző ellátja az Észak Hevesi 33 Vidékfejlesztési Közhasznú Egyesület Elnökségi Tagjai, a Közgyűlés és a Munkaszervezet-vezető által rábízott írásbeli és szóbeli feladatait, melyek az egyesület tevékenységét segítik.

Gondoskodik az Irányító Hatóság által kiadott intézkedések szakmai és adminisztratív támogatásáról, az azokkal kapcsolatos feladatokról, munkájával segíti a térség potenciális igénylőit, érdeklődőit.

Gondoskodik az Egyesület adminisztratív feladatiról, aktívan részt vesz a Munkaszervezet által készített szakmai dokumentációk elkészítésében.

Elvégzi a szükséges postázási, iktatási feladatokat, vezeti a szükséges nyilvántartásokat.

A Helyi Akciócsoport által megjelentetésre kerülő Támogatási kiírásokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek, döntés-előkészítés, ellenőrzési feldolgozási és értékelési feladatok ellátása.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • pályázatírásban, pályázatkezelésben való jártasság

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • cafetéria
  • utazási költségtérítés