Víz és gázvezetékszerelő munkatársat keresünk Füzesabonyba

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2018. 08. 16.

A Pikopack Zrt., a fém-csomagolóeszközök legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat.

Munkatársat keresünk víz és gázszerelő munkakörbe

Feladatok

  • Csővezetékek, vezetékhálózatok  tervezett karbantartásának elvégzése
  • Meghibásodás esetén javítási munkálatok elvégzése
  • Egyéb szerelési, karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Hibaelhárításban, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Hegesztési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (étkezési utalvány, utazástámogatás, cafetéria)
  • Stabil vállalati működés, támogató vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Füzesabony

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk:

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/6023067

www.pikopack.hu  Cím:3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.