Fuvarszervező, logisztikai ügyintéző munka Egerben

Tuza Camion Kft.
Eger
Bruttó 220 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2018. 08. 22.

A Tuza Camion Kft. egri irodájába keres 25 éven aluli kollégákat fuvarszervezői munkakörbe.

Feladatok

  • Feladatok közé tartozik kapcsolattartás partnerekkel, megbízókkal, fuvarfeladatok koordinálása, adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • bármilyen szakmai végzettség (OKJ vizsga feltétele a jelentkezésnek, érettségi nem elég),
  • angol vagy német nyelv ismerete,
  • számítástechnikai programok felhasználói szintű ismerete,
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • kiszámítható munkaidő,
  • jó munkahelyi légkör,
  • egyéb juttatások
  • Jelentkezés: info::at::tuzacamion::dot::hu email címen lehet