Marketing munkatársat keresünk Egerben

Nem találtad meg idáig a számodra ideális munkahelyet?

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő fiatalos csapat részese lenni?

Még nem múltál el 25 éves és nincs meg a diplomád?

Akkor gyere és pályázz hozzánk!

Mi a Cash Flow Mágnes Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, okosotthon rendszer fejlesztéssel, ingatlan beruházásokkal és pénzügyi intelligenciával foglalkozó, önfejlesztő és képzési cége vagyunk.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél cégünk építésében és fejlesztésében részt venni.

Dinamikusan fejlődő fiatalos és lendületes cégünkhöz keresünk 25 év alatti munkatársat marketing munkatárs pozícióra.

Feladatok

  • Marketing típusú feladatok ellátása, kapcsolattartás az összes munkatárssal a cégen belül
  • Havi marketing tervek megtervezése, engedélyeztetése, végrehajtása
  • Offline eszközök elkészítése (szórólapok, nyomtatványok, kézikönyvek, munkafüzetek, plakátok, stb.)
  • Grafikai és design tervek készítése offline és online eszközökhöz
  • Reklámújságok szerkesztése, borítótervek készítése, weboldal szöveges elemeinek karbantartása - szövegírás
  • Offline megjelenések megszervezése, nyomon követése, hatékonyságának értékelése
  • Hirdetések elkészítése
  • Online kampányok megvalósítása, közösségi médiában való megjelenéshez tervek készítése
  • Online termékek elkészítése
  • Közösségi média megjelenések megtervezése, ütemezése, jóváhagyatása és végrehajtása (rendszeres kommunikáció blog, spotok, Facebook, youtube és egyéb online csatornákon)
  • Piac- és konkurenciaelemzések, riportok készítése, prezentációja, valamint marketing prezentációk készítése
  • Márka imázs és ügyfél-elégedettség növelése

Elvárások

Ideális jelentkező:

  • 18-25 év közötti fiatal középfokú végzettséggel,
  • valós számítástechnikai ismerettel rendelkezel (Word, Excel),
  • problémamegoldó képesség,
  • kezdeményezőkészség, előrelátóan cselekvő típus,
  • gyors és minőségi munkát végzel, és jellemez a terhelhetőség, és a precizitás is,
  • jó szervezőkészséggel, rendszer szemlélettel rendelkezel, aki szeret csapatban és önállóan is dolgozni,
  • kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged szóban és írásban egyaránt, közvetlen, megbízható személyiség vagy.
  • nagy előny a weboldal szerkesztési ismeret

Előnyök

  • maximum OKJ-s végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit kínálunk:

  • munkatársainkkal élvezet együtt dolgozni,
  • teljes, 8 órás munkaviszony,
  • a munka elvégzéséhez az eszközöket biztosítjuk (laptop, telefon, iroda, stb.) egy teljesen új irodában
  • folyamatos képzés, professzionális mentor program,
  • érdekes és sokszínű munka,
  • hosszú távú karrierlehetőség,
  • versenyképes fizetés.