Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére operatív beszerző munkatársat keresünk

ZF Hungária Kft.
Eger
2018. 08. 31.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operatív beszerző

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek keretszerződések alapján történő beszerzése
  • Készlet- és ellátási lánc menedzsment
  • Szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése, szállítási elmaradások elemzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  •  Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése
  • Alapanyag felfutások és kifutások koordinálása
  •  Extra szállítások szervezése, nyomon követése
  •  Statisztikák és beszámolók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  •  Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •  Kiváló kommunikációs készség
  •  Rendszerben való gondolkodás
  • Határozott fellépés, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó, feladatorientált személyiség
  •  Csapatmunkára való készség
  • Önálló munkavégzés, precizitás

Előnyt jelent:

  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)
  • Hasonló logisztikai területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  •  Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  •  Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  •  Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
  •  Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben

Munkavégzés helye: Eger

www.zf.com/hu

Kistályai út 2. 3300, Eger

+36 36 520