Főállasú szobaasszony állás egri 4*-os szállodában

REÁLNET Kft.
Egerszalók
2018. 10. 03.

Főállású szobaasszonyokat keresünk 4*-os szállodába, Egerszalókra.

Kezdés akár azonnal. Elsősorban egerszalóki és demjéni hölgyek jelentkezését várjuk!

Hosszú távú munkalehetőség, kiemelt bérezéssel, napi étkezéssel.

Lehetőség szerint önéletrajzot is várunk a jelentkezőktől a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • szálloda közös helyiségeinek tisztán tartása (recepció, wellness, étterem, foylosók)
  • szobák takarítása, előkészítése az új, érkező Vendégekre
  •  szobák napi takarítása lakó Vendégek esetén
  • hétvégi műszakok vállalása
  • vegyes beosztásban (hétvége és ünnepnapok is) történő munkavégzés   (lehetőség délelőttös és délutáni műszakra)

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egerszalóki vagy demjéni lakóhely

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • oktatás
  • segítőkész csapat
  • napi 1 főétkezés
  • munkábajárási támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott