Értékesítő kollégát keresünk az egri Duna House irodánkba

Tóth-houseburse Kft.
Eger
2018. 10. 17.

Az egri Duna House ingatlaniroda munkatársat keres Eger és környékén ingatlanreferens munkakörbe

7 érv, amiért megéri jelentkezni:

  1. Piacvezető cég, biztos háttérrel
  2. Bevezetett és elismert márkanév
  3. Kiszámítható körülmények, rugalmas rendszer
  4. Önálló munkavégzés, kötetlen munkaidő
  5. Folyamatos képzések, hatékony oktatási rendszer
  6. Határtalan kereseti lehetőség, jutalékos rendszerben
  7. Gyors előrelépési lehetőség

Olyan hivatást kínálunk, amely nagyon hamar megszerethető, gyorsan és biztosan elsajátítható. Vigyázz, könnyen sikeres lehetsz és a munkád a hobbiddá is válhat!

Bízz saját képességeidben, próbáld ki magad a folyamatosan növekvő ingatlanpiacon, csatlakozz dinamikusan bővülő csapatunkhoz és valósítsd meg álmaidat! Kösd össze saját sikeredet a Duna House sikerével!

Jelentkezz még ma! Csak rajtad múlik, milyen magasra jutsz!

Várjuk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Vevő és eladó közti ügylet koordinálása
  • Adott terület megismerése, megbízások felvétele
  • Ingatlanok bemutatása
  • Kapcsolt szolgáltatások közvetítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Sikerorientált gondolkodás
  • Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Céltudatosság