Operatív beszerző állás a ZF Hungária Kft.-nél

ZF Hungária Kft.
Eger
2019. 01. 21.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres

Operatív beszerző pozícióba

Feladatok

  • Termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek keretszerződések alapján történő beszerzése
  • Készlet- és ellátási lánc menedzsment
  • Szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése, szállítási elmaradások elemzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése
  • Alapanyag felfutások és kifutások koordinálása
  • Extra szállítások szervezése, nyomon követése
  • Statisztikák és beszámolók készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Határozott fellépés, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó, feladatorientált személyiség
  • Csapatmunkára való készség
  • Önálló munkavégzés, precizitás

Előnyök

  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)
  • Hasonló, logisztikai területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  •  Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános