Vevőszolgálati munkatársat keresünk Egerben a Kovács Tüzép Kft.-hez

Kovács Tüzép Kft.
Eger
2022. 01. 24.

Webáruházat üzemeltető vállalkozás keres munkatársat vevőszolgálati és adminisztratív feladatok ellátására. (www.otthondepo.hu – Kovács Tüzép Kft.)

Munkavégzés helye: Eger

Az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk önéletrajzát és motivációs levelét.

Feladatok

  • vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás telefonon és írásban
  • rendelések felvétele telefonon és írásban
  • ajánlatkészítés, beszerzés, a termék kiszállításának lebonyolítása, szállítási határidő meghatározása
  • reklamációk kezelése

Elvárások

  • középfokú végzettség (előnyt jelent informatika vagy marketing)
  • magas szintű internet használat
  • számítógépes felhasználói ismeretek, (Böngészők, OpenOffice, Thunderbird / Windows Mail stb.)
  • határozott fellépés, kiemelkedő kommunikációs képesség
  • költséghatékony és eredmény orientált beállítottság
  • terhelhetőség, rugalmasság, precizitás, stressztűrő képesség
  • önálló és csapatmunka
  • előnyt jelent a felsőfokú végzettség

Előnyök

  • kiemelkedően jó kommunikáció
  • örömmel tölti el, ha segíthet az ügyfeleinknek
  • munkában lelkiismeretes, alapos
  • problémák helyett megoldásokban gondolkozik
  • szakmai tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • stabil szakmai és anyagi háttér
  • alapfizetés + teljesítményarányos jövedelem rendszer
  • főállású munkaviszony
  • hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • komplex, felelősségteljes munka
  • intenzív alapképzés, rendszeres továbbképzések
  • jó hangulat, fiatalos, barátságos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott