Logisztikai asszisztens állás azonnali kezdéssel Kerecsenden

Eger vonzáskörzetében lévő bútorgyár keres azonnali kezdéssel logisztikai asszisztens munkatársat.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • végzettség: érettségi esetleg technikum
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • angol és/vagy német nyelvtudás társalgási szinten szóban és írásban
  • jó szervező készség
  • precizitás, felelősségvállalás
  • önálló elemző és döntési képesség
  • előnyt jelent: AUTO CAD ismeret

Feladatok:

  • beérkező vevői rendelések fogadása, feldolgozása, dokumentációja
  • projektek felügyelete
  • kapcsolattartás külföldi és belföldi vevőkkel
  • gyártási-szerelési folyamatok közben felmerülő problémák kezelése, folyamatok ellenőrzése
  • kapcsolattartás a gyártás és a vevők között

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munka
  • cafetéria
  • utazási költségtérítés
  • nyelvtudás napi szintű használata

Jelentkezni magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.